Compact Masa Modelleri

kompakt cafe masası

Compact laminant (kompakt) masalar, son dönemlerde en çok tercih edilen cafe masaları arasında yer almaya başladı. Kullanım kolaylığı ve yüksek kalitede hammaddesi sebebi ile bir çok mekan sahibi tarafından tercih ediliyor.

 

Siyah renkte reçine emdirilmiş kraft kağıtların yüksek ısıda preslenmesi ile oluşur. Yüzeyince melamin kaplama vardır. Bir çok hava şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Cafe, restoran, otel vs. gibi işletmelerin dış mekanlarında genellikle compact cafe masaları kullanmaktadır. Ürünün dayanımı oldukça yüksek olduğundan uzun yıllar, sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar.

compact masa

Compact cafe masası modellerinde, projeye ve mekana uygun olarak farklı seçenekler sunulmaktadır. Kenar kısımlarına kalınlaştırma veya daha pahlı kesim gibi alternatifler vardır.

Sol tarafta yer alan model, 12 mm compact laminant masayı pahlı ve oval köşeli kesimdir.

 

 

kompakt cafe masası

Sağ taraftaki compact masa, yine 12 mm ile kenar bölümlere 45 derece açılar ile kesim yapılarak kalınlaştırılmıştır. Daha çok iç mekanlarda bu kalınlaştırma formu tercih edilmektedir. Compact cafe masaları için ayak seçiminde de ortadan merkez ayaklar tercih edilmektedir.

 

Dış mekanda; nem, yağmur, kar vs. gibi tüm hava muhalefetlerine karşı dayanıklı compact laminant masaları istediğiniz ölçüde üretilmesi mümkündür. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.