Bar Masası Modelleri

Estetik ve kullanışlı bir masası, yaşam alanlarınızdaki kalabalığı azaltmanıza yardımcı olacaktır. Açık mutfak alanlarında sıkça tercih edilen bar masası modelleri; dar alanlar için hem geçiş görevi görüyor, hem de amacına uygun yüksek bir masa olarak kullanılıyor.

mutfak bar masaları

masif bar masası
masif bar masası

Bar Masası Modelleri kategorisinden tüm bar masası ürünlerini inceleyebilirsiniz. 

Bar masaları, sadece mekandan yer kazanmak için değil. Bir kültürün neticesi olarak da geniş evlerde de kullanılmaktadır. Daha çok mutfak ve salonda karşımıza çıkan bar masaları, keyifli anlarınıza tanıklık etmeye hazır.

Bar masası alırken, mutfak içinde kullanılacaksa; yüksekliğinin 90 cm’i geçmemesine dikkat etmelisiniz. Bu yükseklik, genel kapalı mutfak alanlarında kullanılan tezgah boyudur. Buna bağlı olarak bar sandalyesi modelinizi de ona göre alçak almalısınız.

ahsap-bar-masası
ahşap bar masası
mutfak bar masaları
mini bar masası

Farklı tasarıma sahip olmak isteyenler en çok tercih ettiği masa modelleri arasında bar masaları geliyor…

Bar masası modellerin de bir çok ürün çeşidi bulunmakta. Bar masasının tercih edilmesinin en büyük sebebi ise kullanışlı ve az yer kaplayarak daha çok alandan faydalanabilme durumu olabiliyor. Mutfak da kullanacaksanız mutfak dolaplarınızı yansıtan bir renk seçimi yaparak mutfağınızı çarpıtıcı bir hale getirerek ön plana çıkartabilirsiniz.

 

 

masif-bar-masaları

Projeye ve kişiye özel olarak üretimi mümkün olan bar masası, bar tezgahı, bar bankosu modelleri için tasarım ekibimiz ile görüşebilir, mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar× Online Destek